Žaislų arka yra unikalus gaminys, kuris tvirtinamas prie automobilio sėdynės, gulto ar vežimėlio, kad paįvairintų mažylio laiką.
Žaislą labai lengva surinkti, o reguliuojamas kampas leis jį pritaikyti kiekvieno vaiko poreikiams.
Ant arkos pakabinti žaislai leis kiekvienam mažyliui lavinti stambiąją motoriką, smulkiąją motoriką ir pojūčius.
Savybės:
judanti galvytė, skirta reguliuoti kampą, lengvai pakreipiama į kūdikio pusę
šūkaujantys barškučiai
vaiko valdomas ventiliatorius su kramtomąja rankena
universalus tvirtinimo laikiklis
Vystymosi patarimai:
0-3 mėn
Pirmuosius tris mėnesius kūdikiui reikia žaislų, į kuriuos jis galėtų sutelkti dėmesį. Todėl žaislą patartina padėti tinkamu atstumu (20-25 cm) nuo kūdikio.
2-4 mėn
Kol kūdikis guli ant nugaros, žaislai turi būti pasiekiami, kūdikis gali žiūrėti į paukščio veidrodėlį, žaisti su kramtuku arba žiūrėti į priešais jį pakabintus žaislus.
4-6 mėn
Tobulėjantys kūdikio pojūčiai ir rankų kontrolė leidžia užtikrintai paimti žaislą, žaisti ku-ku, įdėti kramtuką į burną, kad palengvėtų dantų dygimas.
Toliau rasite pagrindinius raidos elementus, kuriuos kūdikis gali lavinti naudodamasis šiuo žaislu:
Pojūčiai
besišypsantys personažai, barškutis ir įvairios medžiagos skatina regos, klausos ir lytėjimo pojūčius.
Tikslūs judesiai
Galimybė reguliuoti lanko kampą leidžia reguliuoti tinkamą atstumą nuo vaiko, todėl vaikas gali atsitrenkti į žaislus, o tada juos liesti ir traukti. Taip vaikas lavina savo motorinius įgūdžius ir akies-rankos koordinaciją.
Asociatyvi svetainė
Kol jūsų vaikas muša žaislą, dėl ko žaislas pradeda judėti arba skleisti garsą, vaikas mokosi, kaip veikia priežasties ir pasekmės procesas. Vėliau vaikas išmoks įjungti elektroninį žaislą ir vėjo malūnėlį.
Ar žinote, kad?
Iki 6 mėnesių amžiaus kūdikis negali pasilenkti, kad pasiektų žaislą. Todėl svarbu arką pastatyti taip, kad žaislai būtų pasiekiami jo rankomis.